znak skupiny

Stíny Temné pověsti

Netrpíme šílenstvím, užíváme si ho

Akce

Zde je k nalezení seznam akcí kterých se naše bitevní skupina účastní, buď jako organizátoři, CP či hráči.

Bitva o vlčí máky
Jarní bitva, organizovaná naší spřátelenou bitevní skupinou Hydra, odehrávající se ve světě mravenců. Stíny jezdí především za černou armádu, výjimkou budiž Bonhart, ztvárňující CP škorpiona.
Více na http://vlcimaky.xf.cz/bitva/vlcimaky.htm

Bitva o Azeroth
Akce zasazená do prostředí her Warcraft III a World of Warcraft. Stíny, nebo alespoň jejich větší část je k vidění jako CP Murloci.
Stránky akce: http://azeroth.cz/

Stín Smrti
Akce která je opět organizovaná bitevní skupinou Hydra, s podporou skautského oddílu Krhuti. Na této bitvě motivované světem hry Heroes of might and magic III, nás můžete vidět jako CP Gelu (Bonhart) a zbytek jako vyjící, štěkající a jinak neslušně se vyjadřující recyklačni CP bestiáře.
Odkaz: http://bitva.krhuti.cz/

Heroes V
Akce organizovaná Bonhartem, s podporou členů skupiny Hydra. Akce je, jak již název napovídá, zasazena do světa hry Heroes of might and magic V, a uvidíte v ní Orlanda (Bonhart) a zbytek pravděpodobně ve velení nemrtvé armády, popřípadě v roli, která bude zrovna třeba.
Stránky bitvy: http://heroes5.cz/

Bitva o vlčí máky - družinovka
Podzimní družinovka organizovaná naší spřátelenou bitevní skupinou Hydra, zasazená do prostředí hymzí říše. Stíny na ní uvidíte v podobě CP - Smrtihlava (Bonhart) a Hovniválů. Touto podzimní akcí budeme pravděpodobně uzavírat každý bitevní ročník.
Další informace na stránkách http://vlcimaky.xf.cz/druzinovka/druzinovka.htm
Pro Stíny temné pověsti spáchal Dark